Google Analytics bez tajemnic - zapraszamy na webinarium

"Google Analytics bez tajemnic" to bestsellerowe webinarium PC Worlda, przeprowadzane we współpracy z firmą K2 Search. Cieszy się ono wyjątkową popularnością, dlatego organizujemy je już po raz trzeci. Jeżeli jeszcze nie brałeś w nim udziału, nie możesz odpuścić tej okazji...

Webinarium Google Analytics bez tajemnic w sposób kompleksowy wyjaśnia w jaki sposób korzystać z narzędzia Google Analytics. Dowiemy się więc jak sprawdzić kim są użytkownicy odwiedzający daną stronę WWW, ile czasu na niej spędzili oraz w jaki sposób na nią trafili. Ponadto szczegółowo zostanie omówiona kwestia popularności danych tematów - jak monitorować zainteresowanie daną tematyką wśród internautów czy też jak sprawdzić, które kwestie są najbardziej popularne.

Szkolenie prowadzi dyrektor zarządzający agencji K2 Search - Marcin Siekierski. Szczegółowy plan naszego szkolenia znajduje się na specjalnej stronie.

Szkolenie trwa dwa dni, a koszt jego uczestnictwa wynosi 149 zł netto. Jest to cena za dostęp. Oznacza to, że nie sprawdzamy ile osób zasiądzie przed monitorem. Można więc zaprosić swoich znajomych i podzielić między sobą koszty. Po prelekcji przewidziana jest dyskusja, na której to można zadać pytania związane z tematem Google Analytics. Na wszystkie z nich odpowie nasz ekspert - Marcin Siekierski.

Wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie webinarium Google Analytics bez tajemnic. Szkolenie rozpoczyna się już 29 marca o godzinie 13. Czasu pozostało naprawdę niewiele, zarejestruj się już dziś.