Google Chrome w końcu z dostępem do haseł bez synchronizacji

Przeglądarka Google Chrome pozwoli na dostęp do haseł bez konieczności synchronizacji wszystkich ustawień.

Google udostępni nową funkcje, która z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. W zeszłym roku udostępniono możliwość wypełniania danych dotyczących kart płatniczych na każdym urządzeniu bez konieczności synchronizacji całej przeglądarki. Teraz wyszukiwarkowy gigant ułatwia dostęp do haseł.

Google Chrome

Google Chrome

Firma udostępniła właśnie nową opcję, która pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy kontami w celu skorzystania z zapisanych w chmurze haseł.

Zobacz również:

  • Bing z SI wkracza do Chrome i Safari
  • Najlepsze rozszerzenia VPN dla Google Chrome
  • Używasz Chrome na laptopie? Ta nowość Ci się spodoba

Dzięki zaledwie jednemu kliknięciu będziemy w stanie uzyskać dostęp do wszystkich kont, które wcześniej były używane na naszym urządzeniu. Istnieje również możliwość zalogowania się w trybie Incognito lub jednorazowego logowania bez zapamiętania loginu oraz hasła.

W przypadku próby dostępu do danych kart płatniczych nadal będziemy musieli podać kod CVC lub potwierdzić naszą tożsamość za pośrednictwem czytnika linii papilarnych.

Dostęp do haseł bez synchronizacji

Dostęp do haseł bez synchronizacji

Google Chrome pozwoli również na automatyczne wypełnianie haseł na stronach internetowych bez konieczności synchronizacji danych, która do tej pory była kluczowym elementem całego systemu. Funkcja ta zostanie udostępniona użytkownikom w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację do Androida 11.

Źródło: Engadget.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: