Google Doodle tylko dziś ze znakomitą animacją i darmową grą!

Google Doodle postanowiło uczcić start Igrzysk Olimpijskich w Tokio i przygotowało dla nas niezwykłą animację i darmową grę.

Gdybyście zadawali sobie pytanie - czym jest Google Doodle, to już śpieszymy z odpowiedzią. Google Doodle to wyjątkowe grafiki bądź kolorowe obrazki, które pojawiają się w wyszukiwarce Google w miejscu logo firmy. Z reguły powiązane są one z nadchodzącymi świętami bądź ważnymi rocznicami. Tym razem amerykańska korporacja postanowiła uczcić star Igrzysk Olimpijskich w Tokio, ale jak to zrobiła, to już zupełnie inna bajka.

google doodle

Google Doodle to najczęściej prosta zmiana graficzna logo firmy, tym razem jednak po "kliknięciu" w zmodyfikowane symbol producenta otrzymamy przyjemną animację inspirowaną Igrzyskami Olimpijskimi Tokio 2020. Jakby tego było mało, po obejrzeniu krótkiego filmiku będziemy mogli spędzić chwilę w klimatycznej grze w pixel-artowej oprawie, która silnie nawiązuje do japońskie gier RPG z początku lat 90-tych.

Zobacz również:

  • 10 gier Google Doodle, w które możesz wciąż grać
  • Igrzyska Olimpijskie - gdzie oglądać w TV i online
google doodle

Gra w Google Doodle z okazji Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Jeśli chcecie sami sprawdzić, co tym razem oferuje Google Doodle wystarczy, że skorzystacie z wyszukiwarki amerykańskiego producenta i "klikniecie" w zmodyfikowane logo firmy. Warto poświęcić kila chwil choćby dla samej animacji.

Zobacz również: Dragon Age 4 - na RPG od Bioware poczekamy jeszcze bardzo długo