Google I/O 2019 - jak obejrzeć online?

Organizowana przez Google konferencja I/O 2019 interesuje nie tylko programistów, ale każdego, kto chce wiedzieć, jak będzie zmieniać się w kolejnych latach internet. Bądź przy tym - obejrzyj ja na żywo!

Google I/O 2019 potrwa od dziś do czwartku. Spodziewamy się prezentacji nowego Androida, smartfonów Pixel, a także urządzeń inteligentnych. Każdy powinien znaleźć tu informacje, które najbardziej go interesują. Konferencja otwierająca to wydarzenie jest w centrum uwagi całego świata IT, z czego Google zaje sobie doskonale sprawę i udostępnia transmisję na żywo. Można obejrzeć ją na kanale giganta na YT, pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=lyRPyRKHO8M lub po prostu na tej właśnie stronie:

My spodziewamy się nowych wieści na temat ciekawie wyglądającej platformy gamingowej Stadia - od czasu CES 2019 w temacie zapanowała totalna cisza i czas najwyższy to zmienić. I jak to zwykle bywa z okazji takich wydarzeń, jesteśmy też pewni, że Google czymś zaskoczy. I z pewnością będzie to coś, czego nikt się nie spodziewa. Wszystkie oczekiwania zebraliśmy w tekście "Google I/O 2019 - czego oczekujemy oraz co mamy nadzieję zobaczyć"

O wszystkim przekonamy się już dzisiaj o 18:45 czasu polskiego. Zapraszamy do oglądania!

A wszystkie informacje ogłoszone po konferencji znajdziesz w naszym dziale tematycznym https://www.pcworld.pl/temat/google-i-o-2019