Google I/O 2020 - sprzedaż biletów w dniach 20-25 lutego

Bilety na tegoroczną konferencję Google I/O będą do kupienia przez zaledwie sześc dni.

Google podkręca atmosferę przed swoją najważniejszą konferencją w roku. Mowa oczywiście o Google I/O. W zeszłym tygodniu wyszukiwarkowy gigant jak co roku poinformował oficjalnie, kiedy dokładnie odbędzie się coroczna konferencja dla deweloperów.

Google I/O 2020 - sprzedaż biletów w dniach 20-25 lutego

Teraz Google udostępniło informacje na temat procesu składania zamówień na bilety pozwalające wziąć udział w Google I/O 2020.

Przypominamy, że w tym roku Google I/O 2020 odbędzie się w dniach 12-14 maja 2020 roku w Shoreline Amphitheatre w Mountain View w Kalifornii nieopodal głównej siedziby Google.

Wyszukiwarkowy gigant wspomina, że potencjalni uczestnicy mogą ubiegać się o zakup biletu w dniach od 20 do 25 lutego 2020 roku. Dodatkowo pojawiła się lakoniczna informacja "więcej szczegółów wkrótce". Strona FAQ nie jest jeszcze dostępna, więc nie wiemy, jak dokładnie wyglądać będzie sprzedaż biletów na tegoroczną konferencję Google I/O 2020.

Strona rejestracyjna działać będzie przez sześć dni od czwartku do wtorku w następnym tygodniu.

W ubiegłych latach każdy zainteresowany musiał wypełnić krótki formularz, w którym należało zwrócić uwagę na swój obszar zainteresowania technologicznego, technicznego oraz produktowego. Nie zabraknie kilku innych pytań pobocznych, które również będą miały wpływ podczas losowania biletów.

Losowanie biletów odbywa się najczęściej w chwilę po zamknięciu systemu. W przypadku Google kolejność rejestracji nie ma najmniejszego znaczenia przy wyborze osób, które faktycznie będą w stanie wziąć udział w wydarzeniu.

Google nie ujawniło jeszcze cen biletów na Google I/O 2020. Wiemy jedynie, że dostępne będą pakiety akademickie oraz karnety społecznościowe, które zazwyczaj są znacznie bardziej opłacalne od klasycznych biletów.

Źródło: 9to5google.com