Google LG Nexus 5 w sześciu nowych kolorach. Żółtym, czerwonym, purpurowym...

Wygląda na to, że smartfon Google LG Nexus 5 doczeka się aż sześciu nowych wersji kolorystycznych.

Nexus 5 to najnowszy smartfon wyprodukowany przy współpracy firm LG i Google. Dopiero niedawno (dokładnie 8 stycznia) doczekaliśmy się jego premiery na polskim rynku. Najpierw sprzedaż rozpoczęły największe internetowe sklepy, natomiast nieco ponad tydzień później zagościł on w ofercie pierwszego operatora, Play.

Czy warto się nim zainteresować?

Oczywiście. Jak każdym poprzednim smartfonem z linii Nexus. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na "gołego" Androida 4.4 KitKat oraz najszybsze na rynku aktualizacje. Ponadto za niespełna 1700 zł otrzymujemy naprawdę wydajne urządzenie.

Będą nowe kolory?

Obecnie smartfon LG Nexus 5 dostępny jest w dwóch kolorach - białym i czarnym. Jeżeli szykujesz się do jego zakupu być może zainteresuje Cię informacja, że wkrótce prawdopodobnie Google zaoferuje urządzenie w sześciu nowych kolorach. Serwis PhoneArena udostępnił krótkie wideo (nadesłane przez jednego z czytelników), na którym widać, że w sklepie Google Play przy wyborze koloru obudowy pojawiły się dodatkowe opcje - żółta, czerwona, niebieska, zielona, pomarańczowa i purpurowa. Nie jest ono co prawda najlepszej jakości, ale wydaje się, że jest prawdziwe.

Poniżej dwa zrzuty ekranu prezentujące Nexusa 5 w różnych kolorach (źródło: PhoneArena):

Google Nexus 5 - czerwony

Google Nexus 5 - czerwony

Google Nexus 5 - zielony

Google Nexus 5 - zielony

Niestety obecnie nie wiadomo kiedy nowe wersje kolorystyczne pojawią się w sprzedaży.