Google LG Nexus 5 za 1 zł. w ofercie Play

Smartfon Google LG Nexus 5 dostępny jest już w ofercie sieci Play. Decydując się na duży abonament, możemy go kupić za 1 zł.

Dokładnie 8 stycznia w Polsce zadebiutował oficjalnie najnowszy smartfon Google, czyli Nexus 5, który oferuje m.in. do dyspozycji użytkownika procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktowany zegarem 2,26 GHz, 5-calowy wyświetlacz IPS Full HD o gęstości 445 pikseli na cal, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wbudowanej oraz aparat pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 8 milionów pikseli.

O ile polscy konsumenci mogli kupować Nexusa 5 dużo wcześniej np. za pośrednictwem sklepu tions.pl, o tyle dopiero wtedy uruchomiona została jego sprzedaż w największych sklepach internetowych takich jak RTV Euro AGD, Komputronik, czy Media Expert. Ponadto dowiedzieliśmy się, że urządzenie pojawi się najpierw w sieci Play. Tak też się dosłownie kilkadziesiąt godzin temu się stało.

Zobacz również:

  • Promocje na smartwatche i smartbandy - skorzystaj z okazji [13.09.2021]
  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!

Oferta Play

Smartfon Google LG Nexus 5 (16 GB ) możemy kupić bez umowy już za nieco ponad 1500 zł (wg porównywarki Ceneo.pl). W sieci Play możemy go mieć już za 1 zł w abonamencie FORMUŁA Europa UNLIMITED.

Z cenami urządzenia we wszystkich taryfach zapoznacie się przeglądając najnowszy cennik Play

Play ostro atakuje

Na koniec warto zauważyć, że w ostatnich dniach sieć Play jest bardzo aktywna. Obok wprowadzenia do oferty Nexusa 5 rozpoczęła bowiem nowy etap w swojej kampanii reklamowej oparty na humorze kabaretu Mumio.