Google Nexus 5 będzie produkowany przez Motorolę

Specjalista od smartfonów Motoroli, Taylor Wimberly, twierdzi, że należąca do Google firma zajmie się produkcją nowego smartfona Nexus.

Nadszedł już czas, aby rozpocząć spekulacje na temat tego, która firma zajmie się produkcją kolejnego smartfona Nexus (Nexus 5?). Oczywiście naturalnym i najbardziej prawdopodobnym kandydatem wydaje się tutaj firma LG. Taylor Wimberly zdecydowanie stawia jednak na Motorolę. 

Czy można mu wierzyć? Chyba tak. W przypadku informacji o produktach Motoroli jest naprawdę wiarygodnym źródłem. Warto tutaj bowiem przypomnieć, że to właśnie on dzielił się przed premierą smartfona Moto X wieloma trafnymi informacjami (również bardzo szczegółowymi) na jego temat.

A może pojawi się kilka Nexusów?

Do słów Wimberly'ego można jednak podejść też inaczej. Nie napisał on bowiem przecież, że koreańska firma nie będzie produkowała kolejnego Nexusa. Być może więc potwierdzą się wcześniejsze spekulacje, z których wynikało, że firma Google skłaniała się do współpracy z wieloma producentami, aby wprowadzić jednocześnie na rynek kilka modeli smartfonów Nexus.