Google Nexus 5 z różnymi akumulatorami. Poznaj też jego ceny

Z ostatnich doniesień serwisu Phone Arena wynika, że smartfon Google LG Nexus 5 zostanie wyposażony, w zależności od wersji, w akumulatory o różnej pojemności. Poznaliśmy też jego przewidywane ceny.

Kilka dni temu na stronie Android Police pojawiła się 281-stronicowa dokumentacja należąca do nadchodzącego smartfona Google LG Nexus 5. Niestety ze względu na działania podjęte przez LG, nie jest już ona dostępna.

Na szczęście zdążyliśmy wcześniej zaprezentować Wam specyfikację tego oczekiwanego przez wielu gadżetu. Jak została przyjęta? Dobrze z wyjątkiem jednego elementu - akumulatora o pojemności 2300 mAh.

Zobacz również:

  • W Microsoft Edge pojawi się cała masa przydatnych narzędzi
  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 22.10.2021]

"Bateria jest zbyt słaba dla tak multimedialnego telefonu z ogromnym wyświetlaczem. Dlaczego Lenovo umie robić baterie 4000mAh w swoich smartfonach a inni nie? Czyżby Lenovo nie bało się zniechęcenia użytkowników do zakupu kolejnej generacji ich telefonów ze względu na długi czas ładowania oraz ryzyko użytkowania potencjalnej mini bomby z opóźnionym zapłonem?" - napisał "Yeti".

Trudno się z nim nie zgodzić. Mam jednak dla Was interesującą, choć dosyć zaskakującą informację związaną z zasilaniem Nexusa 5. Otóż zdaniem serwisu Phone Arena w zależności od jego wersji otrzymamy do dyspozycji akumulatory o różnej pojemności:

Google LG Nexus 5 16 GB: akumulator o pojemności 2300 mAh

Google LG Nexus 5 32 GB: akumulator o pojemności 3000 mAh

Ceny

Serwis zaprezentował ponadto prawdopodobne ceny urządzenia:

Google LG Nexus 5 16 GB: 299 USD

Google LG Nexus 5 32 GB: 399 USD

Kiedy premiera?

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że z dotychczasowych spekulacji wynika, iż Nexus 5 trafi na rynek pod koniec października.