Google Play - deweloperzy będą mogli odpowiadać na komentarze

Google postanowił udostępnić opcję odpowiedzi na wybrany komentarz. Pozwoli to deweloperom odnieść się do negatywnych postów opublikowanych pod adresem ich aplikacji.

Google wprowadzi możliwość odpowiedzi na komentarze w swoim sklepie Play. Informacja taka została podana na oficjalnym blogu giganta z Mountain View.

Google chce aby deweloperzy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z użytkownikami. Żeby mogli odnieść się do wszystkich komentarzy, poinformować o zmianach czy też zapytać o rady czego konsumenci oczekują od danej aplikacji. Ma to zaowocować coraz lepszymi rozszerzeniami w sklepie Google Play.

Jak w większości przypadków, tak i tutaj tkwi "haczyk". Jesteście początkującymi twórcami aplikacji i cieszycie się, że będziecie mogli mieć bezpośredni kontakt z odbiorcami? Nic z tych rzeczy. Możliwość taką uzyskają tylko deweloperzy ze statusem Najlepszy programista. Gigant z Mountain View zapowiada jednak, że w późniejszym terminie, taka opcja ma być rozciągnięta także na pozostałych...