Google Street View uaktualniony. Zobacz, czy pozwala na zwiedzanie Twojego miasta

Usługa Google Street View doczekała się aktualizacji, w ramach której możemy wirtualnie zwiedzać kolejne polskie miasta i atrakcje turystyczne.

Z Google Street View (zapewnia widok z perspektywy przechodnia) korzystają codziennie miliony internautów. To świetne narzędzie stanowiące funkcję Google Maps i Google Earth zostało nawet ostatnio zaangażowane przez litewskich urzędników skarbowych do wykrywania nieuczciwych podatników.

Jak się właśnie dowiadujemy, usługa otrzymała polską aktualizację do kolejnych polskich miast takich jak np. Katowice, Łódź, Lublin, Szczecin, Bydgoszcz i Olsztyn. Co więcej, dzięki samochodowi Google mamy też obecnie możliwość zwiedzania bez wychodzenia z domu stu nowych atrakcji turystycznych, wśród których znalazły się m.in. takie miejsca jak Pałac w Nieborowie, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, czy Parowozownia w Wolszytnie.

Dla osób, które w dalszym ciągu nie mogą znaleźć w Street View swoich okolic mamy dobrą informację: od połowy maja wspomniane samochody Google ponownie wyruszą w trasę robiąc zdjęcia kolejnych miejsc w całej Polsce oraz ulic miast, które wcześniej zostały pominięte.


Zobacz również