Google aktualizuje nowego Nexusa 7, a my znamy już jego polską cenę

Asus Nexus 7 doczekał się drugiej generacji. Nowy tablet od Google trafia już do pierwszych użytkowników na świecie, ale nie są oni z niego w pełni zadowoleni. Występują problemy z działaniem ekranu dotykowego, a także modułem GPS. Google opracowało jednak poprawkę, która te problemy ma rozwiązać.

Użytkownicy, którzy zdecydowali się nabyć drugą generację tabletu Asus Nexus 7 zaraz po premierze nie są zbyt zadowoleni. Zgłaszają sporo zastrzeżeń wobec oprogramowania, które nie działa w pełni tak, jakby tego oczekiwali. Na szczęście wygląda na to, że to tylko problemy wieku dziecięcego, które są winą oprogramowania. Twórcy Androida wypuścili bowiem łatkę, która ma wyeliminować te problemy. Jeśli przyczyna leżałaby w sprzęcie, byłby to znacznie większy problem, a użytkownicy musieliby zwracać tablety do sklepów i czekać na poprawione egzemplarze.

Google aktualizuje nowego Nexusa 7, a my znamy już jego polską cenę

asus-nexus-7-2

Mamy nadzieję, że Google rozwiąże wszystkie problemy związane z Nexusem 7 zanim trafi on do sklepów w Polsce. Co prawda nie ma co liczyć, że będzie on oficjalnie sprzedawany przez Google Play - do tej pory firma nie zajmuje się dystrybucją Nexusów w naszym kraju samodzielnie - ale poprzednie tablety sprowadzały i sprzedawały na własną rękę m.in. rodzime sklepy z elektroniką. Teraz także najnowszy tablet Asus Nexus 7 pojawił się wraz z cenami w ofercie wlodipol.pl.

Co prawda teraz już nowego Nexusa nie można znaleźć, więc cen nie należy traktować jako oficjalne - ale przez chwilę sklep miał w ofercie przedsprzedaży trzy wersje tabletu z przewidywanym czasem dostawcy na 10 września:

  • Asus Nexus 7 2gen. Wi-Fi 16 GB - 999zł

  • Asus Nexus 7 2gen. Wi-Fi 32 GB - 1099zł

  • Asus Nexus 7 2gen. Wi-Fi + LTE 32 GB - 1499zł