Google+ i rozszerzenia do przeglądarki

Przedstawiamy przykłady dodatków do przeglądarek internetowych, które rozszerzają możliwości usługi społecznościowej Google+.

+Comment Toggle

Rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome - ukrywa odpowiedzi na posty publikowane w Strumieniu. Całość danej rozmowy dostępna jest po kliknięciu przycisku Skomentuj, widocznego pod wpisem.

Zobacz również:

  • Jak podłączyć komputer do telewizora? Zobacz wszystkie sposoby
  • Crypto Browser Project - Opera też chce w kryptowaluty

Start G+

Rozszerzenie do przeglądarki Chrome, ułatwiające dzielenie się wpisami ze znajomymi z serwisów Facebook i Twitter. Aby rozszerzenie zadziałało, użytkownik musi wyrazić zgodę na umożliwienie dodatkowi dostępu do tych usług. Start+ umieści też Tablicę z Facebooka czy strumień mikroblogowych "ćwierknięć" w Strumieniu Google+ i doda ikonkę Gmaila na pasku górnym (jej kliknięcie wyświetli menu z nieprzeczytanymi wiadomościami).

Extended Share

Dodatek do Chrome'a również służący do dzielenia się aktualizacjami pomiędzy różnymi serwisami społecznościowymi. Oprócza Facebooka czy Twittera obsługuje też LinkedIn. Do każdego wpisu dodaje link "Share on...".

Replies and More

Rozszerzenie dodające funkcję "Odpowiedz autorowi". Dostępne dla użytkowników Google Chrome, a przydatne zwłaszcza w długich wątkach dyskusji.

Goolge+

Dodatek do przeglądarki Opera. I tak, to nie literówka, rozszerzenie naprawdę nazywa się Goolge+. Zapewnia narzędzia do obsługi własnego profilu na Google+, w tym publikowanie postów, dostęp do Kręgów, itp.

Znaleźliście ciekawe rozszerzenie dla Google+ do przeglądarki internetowej? Podzielcie się z nami wiedzą!

Pierwsze kroki w Google+

Zobacz wideoporadnik, jak zacząć przygodę z serwisem społecznościowym Google, autorstwa redaktora PC World, Pawła Wimmera.