Google+ i tablety w pierwszym odcinku Technokracji

"Technokracja" to nasz najnowszy program, w którym poruszamy tematy technologiczne, ale nie zawsze w poważny sposób. Możecie się tu spodziewać rozmów o Google, Facebooku, Microsofcie, Apple i innych. W pierwszym odcinku postanowiliśmy przyjrzeć się iPadowi i tabletom ogólnie oraz serwisowi społecznościowemu Google+.

Technokracja to program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i dowie się co o najnowszych trendach myślą ludzie, którzy wykorzystują sieć nie tylko do pracy, ale również do rozrywki, czy prowadzenia życia społecznego. Usłyszycie opinie redaktorów, na których wygłoszenie nie zawsze odważą się w swoich artykułach.

Pierwszą cześć pilotażowego odcinka poświęciliśmy tabletom; na przykładzie iPada zostało powiedziane dlaczego są one dobrymi urządzeniami przydatnymi w codziennym życiu, lub dlaczego lepiej je zastępować innymi, znanymi już od kilku lat rozwiązaniami takimi jak smartfony czy netbooki. Czy warto kupić tablet czy lepiej się z tym wstrzymać i zobaczyć w jakim kierunku zaczną one ewoluować? Do czego może nam się on przydać, a do czego nie.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone 13 mini, iPhone SE 3. gen, MacBook Air M1, AirPods 3 [05.10.2022]
  • W Action jest bardzo przydatny sprzęt za mniej niż 40 zł. Taniej nie znajdziesz [05.10.2022]

Technokracja odc. 1, cz.1 - Tablety rosną w siłę

W dalszej części skupiamy się na portalu społecznościowym stworzonym przez Google, czyli Google+. Czy ktokolwiek potrzebuje tego portalu i istnieje sens w jego istnieniu? A może to kolejna "społecznościówka", prawdziwa rewolucja, miażdżąca Facebooka, który zjadł własny ogon i już nie stoi na czele wyścigu, w którym stawką jest podbicie serc większości użytkowników Internetu? Czy potrzebny wam drugi, trzeci lub czwarty portal do dzielenia się swym życiem ze znajomymi? Zobaczcie co my mamy do powiedzenia na ten temat.

Technokracja odc. 1, cz. 2 - Co z tym Google+?

Gorąco zapraszamy do obejrzenia obydwu części. Nie zapomnijcie zostawić swoich komentarzy!