Google nie utrzymało języka za zębami. Co na to konsumenci?

Google samo potwierdziło istnienie najnowszych smartfonów z rodziny Pixel 6. Jakie informacje ujawniono na oficjalnych stronach Google?

Wyszukiwarkowy gigant całkowicie przypadkowo potwierdził istnienie smartfonów z rodziny Pixel 6. Przez pewien czas na oficjalnych stronach Google dało się znaleźć informacje dotyczące Pixela 6 oraz jego większego brata - Pixela 6 XL. Czego dowiedzieliśmy się o nadchodzących smartfonach, które zadebiutują na rynku z Androidem 12 na pokładzie?

Google Pixel 6
Źródło: slashgear.com

Google Pixel 6

Źródło: slashgear.com

Google zdradziło fakt istnienia smartfonów z rodziny Pixel 6 podczas opisu jednej z funkcji, która zostanie zaimplementowana w Androidzie 12. Mowa o Game Mode i jego funkcjach dla deweloperów. Google niesamowicie szybko usunęło informacje o Pixelu 6, ale uważni konsumenci zdążyli wykonać zrzuty ekranu.

Zobacz również:

W opisie informacji na temat ustawień zmiany rozmiaru bufora pojawiły się nazwy Google Pixel 6 oraz Pixel 6 XL. Niestety przeciek nie przekazuje żadnych informacji dotyczących specyfikacji technicznej najnowszych smartfonów.

Z wcześniejszych przecieków i zaufanych źródeł wiemy, że Pixel 6 XL otrzyma ekran o przekątnej 6,71 cala i będzie to panel P-OLED. Nie zabraknie 12 GB pamięci operacyjnej oraz autorskiego procesora Whitechapel.

Smartfony z rodziny Pixel 6 powinny zadebiutować w październiku 2021 roku.

Źródło: slashgear.com