Google obiecuje coś ekscytującego podczas konferencji Galaxy Unpacked

Google zaprasza na premierę najnowszych flagowców Samsunga.

Na Twitterze właśnie stało się coś dziwnego. Google za pomocą swojego oficjalnego konta na Twitterze zaprasza na konferencję Galaxy Unpacked, na której mamy zobaczyć coś wyjątkowego.

Google obiecuje coś ekscytującego podczas konferencji Galaxy Unpacked

Źródło: samsung.com

Samsung planuje 11 lutego 2020 roku na wydarzeniu z cyklu Galaxy Unpacked zaprezentować swoje najnowsze flagowe smartfony Galaxy S20. Spodziewamy się na nim również słuchawek True Wireless Galaxy Buds+ oraz nowego składanego smartfona Galaxy Z Flip.

Okazuje się, że na konferencji możemy zobaczyć również coś ciekawego od Google. Wyszukiwarkowy gigant nie zaprasza na konferencje swoich partnerów bez powodu.

Dodatkowo w poście umieszczono krótki filmik, na którym widzimy logo Androida oraz intro wydarzenia Galaxy Unpacked. Google w krótkim i dosyć tajemniczym poście informuje, że "coś ekscytującego" jest za rogiem, ale nie informuje dokładnie o co może chodzić.

W sieci od razu pojawiło się mnóstwo spekulacji, które są mniej lub bardziej ekscytujące. Niestety prawdziwa nowość prawdopodobnie wcale nie będzie taka ekscytująca. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Samsung dogadał się z Google, a nowe smartfony Galaxy zostaną zintegrowane z usługą Google Duo. Raporty z Korei Południowej mówiły już o tym, że Samsung zaczął bliżej współpracować z Google.

Inną nowością od Google, którą możemy zobaczyć na Galaxy Unpacked już we wtorek jest zunifikowany interfejs dla składanych smartfonów, który może zostać zaprezentowany na najnowszym składanym Galaxy Z Flip. Google już jakiś czas temu dodało wsparcie dla składanych smartfonów w Androidzie 10.

Jak widać wszystko wskazuje na to, że nowości Google na konferencji Samsunga wcale nie będą takie ekscytujące.

Dużo ciekawsze pomysły na integrację Samsunga z Google posiadają internauci.

@Topperfalkon odpowiada, że z chęcią zobaczył by smartfon Samsunga pracujący pod kontrolą czystego Androida. Znany Youtuber technologiczny @MKBHD pragnąłby powrotu Samsungów w wersjach Google Play Edition, a @prankushb wierzy, że Samsung zaprezentuje Google Stadia na urządzeniach z rodziny Galaxy S20.

Źródło: gsmarena.com