Google pozbyło się irytującego problemu z Android Auto! Czy trzeba aktualizować aplikację?

Miałeś problem z wyświetlaniem się wiadomości w Android Auto? Google właśnie go rozwiązało. Czy trzeba instalować aktualizację aplikacji Android Auto?

Android Auto od pewnego czasu borykało się z irytującym błędem. Użytkownicy rozwiązania z całego świata donosili o braku możliwości wyświetlania przychodzących wiadomości w momencie, gdy smartfon działa w trybie Android Auto.

Android Auto

fot. Daniel Olszewski / PCWorld

Android Auto

fot. Daniel Olszewski / PCWorld

Google rozwiązało już problem i uporało się z awarią. Niestety tym razem nie obejdzie się bez aktualizacji oprogramowania. Google nie udało się rozwiązać problemu po stronie serwera. Aby funkcja wyświetlania wiadomości w Android Auto działała poprawnie należy zaktualizować aplikację Android Auto do najnowszej wersji. Konieczna jest również aktualizacja samej aplikacji Wiadomości. Oba programy zaktualizujemy z wykorzystaniem oficjalnego sklepu z aplikacjami - Sklepu Play.

Zobacz również:

  • Bing z SI wkracza do Chrome i Safari
  • Recenzja: Recenzja Nothing Phone (2): Nic nowego
  • Android Auto otrzymuje redesign Materia You! Jest jednak pewien haczyk

Wyszukiwarkowy gigant nie poinformował, co było przyczyną występowania błędu.

Problem obecny był przez ostatnie trzy tygodnie i dotknął użytkowników smartfonów z najnowszą wersją Androida 12.

Google nadal nie rozwiązało problemu ze znikającymi Mapami Google. Wybrani użytkownicy po podłączeniu do Android Auto nie są w stanie kontynuować nawigacji z wykorzystaniem Map Google. Poprawka tego błędu nadal nie została udostępniona.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: