Goomba Mario Goombas Return - gra na wtorek

Goomba Mario Goombas Return przeniesie nas do świata Mario, w którym pokierujemy ciekawą postacią o nazwie Goomba. W trakcie rozgrywki liczy się umiejętne unikanie pułapek, szybkie eliminowanie wrogów oraz zbieranie złotych monet. Warto zaznaczyć, że produkcja ta jest całkowicie darmowa.

Goomba Mario Goombas Return jest platformówką osadzoną w świecie Mario. Tym razem naszym zadaniem jest pokierowanie jednym z odwiecznych wrogów naszego hydraulika, potworkiem z gatunku Goomba. Przejmując kontrolę nad tym stworzeniem staramy się eliminować naszych przeciwników oraz zbierać jak największą ilość złotych monet. Oczywiście, uważać także musimy na wszechobecne pułapki.

Goomba Mario Goombas Return został stworzony w dość oryginalny sposób - oprócz zwykłych oponentów, na naszej drodze staną także silni bossowie obdarzeni wyjątkowymi umiejętnościami. Warto także zaznaczyć, że Goomba Mario Goombas Return nie wymaga instalacji na dysku twardym. W grze obowiązują standardowe zasady kontrolowania naszych postaci - strzałki i klawisz spacji.

Zapraszamy do pobrania Goomba Mario Goombas Return.