Gorące dziewczyny z PGA - zapraszamy do galerii

Niedołącznym punktem wszystkich imprez związanych z grami komputerowymi są piękne hostessy. Jak wiadomo nic tak nie przyciąga męskiego oka jak prześliczne dziewczyny, których trochę udało nam się w Poznaniu spotkać. Przygotowaliśmy specjalną galerię pełną najwspanialszych kobiet PGA, abyście mogli jak najlepiej poczuć atmosferę jaka tu panuje.

Gamestar nie próźnuje. Mimo iż niedzielne przedpołudnie mogłoby się wydawać senne, to jednak my nie spaliśmy. Dziewczyny szczęśliwie też nie, dlatego pierwszą część galerii mogliśmy dla was udostępnić już teraz. Zapewniam, że jest co oglądać.

Właściwie jedyne czego możemy żałować, to średniowieczne ciemności, jakie panowały na hali targów, co momentami skutecznie uniemożliwiało nam idealne uchwycenie urody hostess. Szkoda, że zabrakło dobrze oświetlonych miejsc, w których dziewczyny mogłyby się w pełni zaprezentować. Mimo tego jesteśmy całkowicie pewni, że organizatorzy takich szczególików następnym razem dopilnują i absolutnie nic nie stanie na przeszkodzie, aby wyeksponować piękno dziewczyn jakie mogliśmy zobaczyć na PGA.


Zobacz również