Gorące kobiety na "pulpicie" PlayStation 3

Teraz nareszcie posiadacze PlayStation 3 mogą spersonalizować swoją konsolę i wyróżnić się z tłumu tysięcy przeciętnych użytkowników. Mowa tu o kompletnej zmianie interface'u konsoli oraz ikonek. Jak tego dokonać? O tym w dalszej części artykułu.

Wraz z wydaniem oprogramowania do konsoli PlayStation 3 w wersji 2.0 użytkownicy otrzymali możliwość modyfikowania swojego "pulpitu". Można zmienić tapetę oraz ikonki na praktycznie dowolny zestaw graficzny. Jednym słowem, to co dla użytkowników starych poczciwych PCtów od lat jest standardem, staje się teraz nowością w PlayStation 3.

Gorące kobiety na "pulpicie" PlayStation 3

W Internecie pojawiło się wiele propozycji na unowocześnienie swojej maszyny. Serwis GamesRadar zdecydował się wybrać kilka najciekawszych. Warto dodać, że zaproponowane tapety szczególnie powinny przypaść do gustu męskim oczom. Znajdują się na nich bowiem tak miłe panie jak Lucy Pinder, Claire Danes czy Anna Kournikova.

Zobacz również:

  • Niesamowita aplikacja: ustaw na tapetę zdjęcia z Google Photos

Plik jest dostępny do ściągnięcia pod tym adresem. Aby przetransportować go na konsolę wystarczy na przenośnej pamięci stworzyć katalog PS3/THEME i tam zapisać plik. Potem można spokojnie całą zawartość zainstalować na swojej konsoli.

Ze swojej strony życzymy więc wielu godzin spędzonych przed telewizorem. W końcu jest na co popatrzeć...