Gorące podsumowanie tygodnia z The Sims

Witamy w drugim podsumowaniu tygodnia z The Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się przy waszym ulubionym tytule. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst napisaliśmy po konsultacjach z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl.

MySims czyli The Sims na Wii

MySims czyli The Sims na Wii

Jak zapowiedziała firma Aspyr Media, już wkrótce na półkach sklepowych pojawią się zestawy przedmiotów do The Sims 2 na komputery firmy Apple - Mac'i. Pierwszą pozycją, która ukaże się już za miesiąc to Rozrywka Rodzinna. Jest to zestaw poświęcony rodzinnym zabawom i przyjęciom.

Na oficjalnej stronie yahoo poświęconej Sims Historie pojawiła się możliwość pobrania nowego przedmiotu dla posiadaczy zarejestrowanych egzemplarzy Historii z życia wziętych. Jest to kula ''Eelektropląs', dobrze znana z dodatku Nocne Życie.

Zgodnie z obietnicami producentów, światło dzienne ujrzał patch usuwający błędy w dodatku Cztery pory roku. Niestety, nie usunięto rażących błędów w polskiej wersji gry.

Już w piątek, 9 kwietnia odbędzie się oficjalna premiera zestawu Impreza do gry The Sims 2. Jak zapowiedzieli redaktorzy serwisu Sims Rewolucja w przeddzień premiery(czwartek), odbędzie się "Dzień z grą The Sims 2: Impreza". Na pewno nie zabraknie najświeższych screenów, materiałów filmowych oraz obszernego testu. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie simsy.pl.