Gorące podsumowanie tygodnia z The Sims

Witamy w drugim podsumowaniu tygodnia z The Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się przy waszym ulubionym tytule. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst napisaliśmy po konsultacjach z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl.

Gorące podsumowanie tygodnia z The Sims

MySims czyli The Sims na Wii

Jak zapowiedziała firma Aspyr Media, już wkrótce na półkach sklepowych pojawią się zestawy przedmiotów do The Sims 2 na komputery firmy Apple - Mac'i. Pierwszą pozycją, która ukaże się już za miesiąc to Rozrywka Rodzinna. Jest to zestaw poświęcony rodzinnym zabawom i przyjęciom.

Na oficjalnej stronie yahoo poświęconej Sims Historie pojawiła się możliwość pobrania nowego przedmiotu dla posiadaczy zarejestrowanych egzemplarzy Historii z życia wziętych. Jest to kula ''Eelektropląs', dobrze znana z dodatku Nocne Życie.

Zgodnie z obietnicami producentów, światło dzienne ujrzał patch usuwający błędy w dodatku Cztery pory roku. Niestety, nie usunięto rażących błędów w polskiej wersji gry.

Już w piątek, 9 kwietnia odbędzie się oficjalna premiera zestawu Impreza do gry The Sims 2. Jak zapowiedzieli redaktorzy serwisu Sims Rewolucja w przeddzień premiery(czwartek), odbędzie się "Dzień z grą The Sims 2: Impreza". Na pewno nie zabraknie najświeższych screenów, materiałów filmowych oraz obszernego testu. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie simsy.pl.