"Gorący" gadżet z Japonii

W sklepach pojawł się kolejny produkt znanej z nietypowych akcesoriów komputerowych firmy Thanko - podłączana do portu USB... osłona na oczy. Jej zadaniem jest ogrzewanie zmęczonych oczu użytkownika komputera - przedstawiciele firmy zapewniają, iż "ogrzewacz" działa relaksująco i kojąco.

Miesiąc temu firma zaprezentowała ogrzewającą dłoń podkładkę pod mysz (można o niej przeczytać tutaj), zaś kilka dni temu - nową wersję butów na USB. Gadżety te najwyraźniej dobrze się sprzedają, gdyż producent doszedł do wniosku, że dłonie i stopy to nie wszystko i postanowił się zająć naszymi... oczami.

Japończycy stworzyli kolejny produkt przeznaczony dla użytkownikach spędzających długie godziny przed ekranem komputera - relaksujący ogrzewacz do... oczu. W wolnej chwili chcąc się zrelaksować i dać odpocząć oczom będą oni mogli skorzystać z przedstawionego przez firmę "grzejnika" na oczy podłączanego do portu USB (kabel o długości 173 cm).

"Gorący" gadżet z Japonii

Relaksujący gadżet ogrzewający nasze oczy

Relaksująca nowość, która dostępna jest w szarym kolorze, mierzy 8 x 21 cm i umożliwia użytkownikowi płynne regulowanie temperatury. Producent wycenił osłonę na oczy na 17 USD. Jeśli zachcemy dokupić do niej dodatkowy zasilacz, musimy dopłacić 11 USD.