Gorący tydzień z The Sims. Zobacz podsumowanie.

Ciesząc się z ogromnego zainteresowania, jakie pojawia się na naszym portalu przy tytule The Sims, postanowiliśmy wprowadzić nowy zwyczaj. Od dziś, co tydzień, na łamach naszego portalu znajdziecie krótkie podsumowanie wieści ze świata Simów. Całość tworzona jest w ścisłej współpracy z popularną stroną fanowską Simsy.pl. Zapraszamy!

Gorący tydzień z The Sims. Zobacz podsumowanie.

The Sims 2: Impreza

Ostatnie dwa tygodnie przyniosły wiele niespodzianek dla fanów serii The Sims. Koncern Electronic Arts oficjalnie potwierdził prace nad nowym zestawem przedmiotów do The Sims 2, czyli Impreza. W Internecie pojawiły się również screeny, artworki oraz zwiastun prezentujący nowe akcesoria.

Jak sama nazwa wskazuje, tym razem do gry trafią przedmioty, które pomogą nam przygotować wymarzone przyjęcie. Do tego będziemy mogli wykorzystać szalone stroje na szałowe spotkania... Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie.

Zobacz również:

  • Czekasz na The Sims 5? Już nie musisz. Te 4 gry zapowiadają się zdecydowanie lepiej
  • The Sims 4 - bez tych dodatków nie ma sensu grać

Od kilku dni rozpoczął się zalew materiałów na temat zupełnie nowej simowej gry o nazwie MySims na konsole firmy Nintendo Wii oraz Dual Screen. Dla wiernych weteranów cyklu nowy styl może okazać się prawdziwym szokiem... Wygląd postaci jest tu najlepszym dowodem.

Od premiery dodatku Cztery pory roku minęło już całkiem sporo czasu. Redaktorzy oficjalnej strony internetowej gry nie zapomnieli o mniej zaawansowanych graczach. Właśnie dla nich przygotowano poradnik w formacie *.pdf. Jedynym ograniczeniem może być angielska wersja tekstu.

Gorący tydzień z The Sims. Zobacz podsumowanie.

The Sims 2: Cztery pory roku

Na szczęście, znalazło się również miejsce dla poradnika po polsku. W tym miejscu znajdziecie dokładny opis, jak zbudować szklarnię dla roślin.

Ciekawostek ciąg dalszy. W marketach dużych sieciach handlowych można już kupić specjalną edycję The Sims 2 zawierającą grę podstawową oraz dodatek Cztery pory roku. Jest to idealna okazja, by stać się nowym fanem cyklu. Cena zestawu to 169 złotych.

Na koniec, informacja dla posiadaczy dodatku Zwierzaki. Electronic Arts przygotowało nową łatkę poprawiającą większość błędów pojawiających się w dodatku. Radzimy jak najszybciej się w nią zaopatrzyć!

Informacja dzięki uprzejmości serwisu Simsy.pl. Szczegóły znajdziecie pod wskazanym adresem.