Gorky 02: Aurora Watching - pobierz demo gry

Polskie studio developerskie - Metropolis Software - udostępniło grywalne demo trzeciej już edycji przygód agenta Cola Sullivana, znanego z popularnej niegdyś w Polsce gry "Gorky 17". Druga odsłona, gry zatytułowana "Gorky Zero: Fabryka Niewolników" pojawiła się dość nieoczekiwanie, we wrześniu ubiegłego roku - niemal dokładnie pięć lat po premierze "Gorky 17".

Gorky 02: Aurora Watching

Gorky 02: Aurora Watching

'Prequel' wydanej we wrześniu 1999 roku "Gorky 17", zatytułowany "Gorky Zero: Fabryka Niewolników", przedstawia wydarzenia dziejące się kilka lat przed tymi, które były osią akcji pierwszej, turowej i zrealizowanej w 2D części gry. Nowa edycja gry doczekała się oczywiście już trzech wymiarów i przekształciła się w taktyczną, grę zręcznościową. Firma Metropolis Software nie próżnowała od tamtego czasu i już niebawem, bo w marcu tego roku, pojawi się jej kontynuacja "Gorky 02: Aurora Watching, której demo można pobrać z naszego serwera FTP.

Gorky 02: Aurora Watching

Gorky 02: Aurora Watching

Akcja "Aurora Watching" przeniesie nas na Arktykę, gdzie będziemy musieli przeszkodzić Jackowi Pareckiemu - szalonemu naukowcowi zajmującemu się badaniami nad DNA, w przeprowadzeniu niebezpiecznych eksperymentów, które grożą zagładą ludzkości. Wszystko zaczyna się od tajemniczego zatonięcia rosyjskiego okrętu podwodnego "Komsomoletz II" podczas manewrów na morzu Barentsa. Badający sprawę agenci wywiadu odkrywają, że okręt ten wypłynął z cmentarzyska okrętów podwodnych, w którego okolicach odkryto wkrótce tajne laboratorium znajdujące się pod górą lodową. Wcielając się w Cola Sullivana, będziemy walczyć na terenie góry lodowej, w zatopionej łodzi podwodnej i podziemnym laboratorium.

Gorky 02: Aurora Watching

Gorky 02: Aurora Watching

Podobnie jak wydana we wrześniu gra Gorky Zero, "Aurora Watching" jest taktyczną strzelaniną rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Gra została stworzona przy wykorzystaniu silnika RenderWare i wykorzystuje również efekty Pixel Shadera, a także technikę 'scene post-processing'. Jak wygląda w rzeczywistości - przekonajcie się sami.

Plik do pobrania:

Gorky 02: Aurora Watching Demo


Zobacz również