Gotham City Impostors - beta już wkrótce

W tym tygodniu w sieci ukazała się oficjalna strona gry Gotham City Impostors, poza informacjami na temat samej produkcji znajdziemy tam również sposób na dołączenie do nadchodzącej bety.

Gotham City Impostors będzie multiplayerowym FPS'em osadzonym w realiach Batmana. Przejmujemy tu kontrolę nad brutalnymi strażnikami prawa ubranymi w kiepską imitację kostiumu Batmana. Do dyspozycji dostaniemy także tchórzliwych kryminalistów ubranych i umalowanych niczym Joker. Gra będzie dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji.

Gotham City Impostors na pewno nie ukaże się na rynku przed rokiem 2012, jednak zostanie zaprezentowana na PAX Prime oraz Gamescomie jeszcze w tym miesiącu

Sama beta Gotham City Impostors wystartuje niewiele później, bo gdzieś w okolicach września. Aby do niej dołączyć wystarczy zarejestrować się na stronie głównej oraz zgodzić się na warunki umowy poufności.

Beta będzie dostępna wyłącznie dla PC, więc gracze konsolowi będą musieli poczekać nieco dłużej. Póki co, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią Batman: Arkham City - innej gry z Batmanem w roli głównej. Poczytajcie też trochę ciekawych wiadomości o kobiecie-kot.