Gotham Knights to gra, na którą warto czekać. Zobacz pierwszy materiał z rozgrywki

Gotham Knights zadebiutuje w październiku tego roku. Twórcy opublikowali właśnie pierwszy materiał z rozgrywki.

Gotham Knights (fot. Warner Media)

Warner Bros i DC opublikowali pierwszy materiał z rozgrywki z Gotham Knights. Na gamaplay'u możemy zobaczyć w akcji dwie postacie - Red Hooda oraz Nightwinga. Możemy bliżej przyjrzeć się charakterystycznemu stylowi walki oraz sposobom poruszania się postaci w otwartym świecie. Poniżej przedstawiamy pełny materiał:

Gra zadebiutuje na rynku 25 października. Ze względu na chęć dostarczenia graczom jak najlepszej produkcji, twórcy zdecydowali się na udostępnienie jej jedynie na PC oraz PS5 i Xbox Series X. Gotham Knights ominie konsole poprzedniej generacji.

Wkrótce ruszy możliwość składania zamówień przedpremierowych. Poza podstawowym wydaniem będą dostępne także dwie edycje specjalne.

Zobacz również:

  • Deluxe - podstawowa wersja gry, Visionary Pack (DLC), elementy ozdobne oraz inspirowane serialem animowanym Batman przyszłości skórki postaci
  • Edycja kolekcjonerska - zawartość edycji Deluxe + kolekcjonerska przywieszka z rozszerzoną rzeczywistością, 16-stronicowa książeczka, ekskluzywna mapa Gotham City, makieta z czterema figurkami postaci i nie tylko

Co więcej, każdy kto zamówi grę w przedsprzedaży otrzyma dostęp do skórki 233 Kustom Batcycle Skin, nawiązującą do pierwszego pojawienia się tego pojazdu w wydaniu nr 233 „Detective Comics” od DC.

Zobacz także: Salt and Sacrifice - czy warto zagrać? Przegląd recenzji


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: