Gothic 2 - najwcześniej w Polsce!

Jutro będzie miała miejsce premiera gry Gothic 2 - jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów RPG tego roku. Warto dodać, że polska premiera gry odbędzie się jeszcze przed premierą ogólnoświatową!

CD Projekt jest najprężniejszym dystrybutorem gier typu cRPG w naszym kraju. Na początku bieżącego roku firma uraczyła nas dwoma znakomitymi tytułami tego gatunku, oferując graczom takie gry jak Morrowind i Neverwinter Nights. Teraz fani gier RPG będą mieli okazję spróbować swych sił w pasjonującej rozgrywce jaką oferuje kontynuacja Gothica.

W grze wcielamy się w rolę byłego więźnia kopalni rudy żelaza, który został zasypany w szybach kopalni w wyniku trzęsienia ziemi wywołanego zniszczeniem magicznej bariery uniemożliwiającej więźniom ucieczkę z tego miejsca. W przeciwieństwie do poprzedniej części gry gracze będą poruszać się po wielu krainach świata Myrtany, a nie tylko w obrębie granic kopalni chronionej barierą.

Wersja przygotowana na nasz rynek, oprócz trzech płytek CD z grą, zawierać będzie dysk bonusowy z materiałami dotyczącymi obu części tej kultowej gry. Gothic 2 będzie również pierwszą grą z oferty CD Projektu, która będzie posiadała elektroniczną rejestrację. Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i będzie kosztować 99,90 zł.


Zobacz również