Gothic 3: Zmierzch Bogów Edycja Rozszerzona Patch 2.0 juz dostepny

Udostępniono patch poprawiający działanie gry Gothic 3: Zmierzch Bogów. Łatka uaktualnia ten samodzielny dodatek do wersji rozszerzonej i rozwiązuje szereg błędów, które trapiły ten tytuł.

Gothic 3: Zmierzch Bogów trudno było nazwać grą dopracowaną. Pojawiała się masa różnych bugów, które bardzo utrudniały czerpanie przyjemności z rozgrywki. Po ponad dwóch latach od premiery doczekaliśmy się łatki, która naprawia wszystkie nieprawidłowości. Ich liczba okazała się tak ogromna, że zdecydowano się wypuścić wersję rozszerzoną gry: Gothic 3 - Forsaken Gods Enhanced Edition. Dla osób, które zakupiły ten tytuł wcześniej udostępniono darmowego patcha.

Gothic 3: Zmierzch Bogów Patch 2.0 wprowadza szereg zmian. Lista poprawek jest tak długa, że trudno wymienić wszystkie. Wprowadzono zmiany które dotyczą: stabilności, zapisywania stany gry, grafiki, dźwięków, prowadzenie dialogów, questów, punktów doświadczenia, ekwipunku, postaci niezależnych (zachowania i kierowanie nimi),walki, towarzyszy oraz magii i umiejętności. Mamy nadzieje, że tym razem graczom nic nie zakłóci zabawy.

Zobacz również:

  • Nowa aktualizacja systemu Windows 10 - co nowego?
  • W końcu! Ta aktualizacja naprawia irytujące błędy Windows 10

Zapraszamy do pobrania Gothic 3: Zmierzch Bogów Edycja Rozszerzona Patch 2.0.