Gotuj, podawaj i smakuj, a to wszystko dzięki darmowej grze od Epic Games Store

Możemy już pobierać kolejną darmową grę od Epic Games Store. Tym razem do swojej biblioteki dodamy symulator i to nie byle jaki, bo wcielimy się w właściciela food trucka.

Cook, Serve, Delicious! 3?! (fot. Epic Games Store)

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek, od godziny 17:00 możemy pobierać całkowicie za darmo kolejną grę od Epic Games Store. W tym tygodniu do swoich kont bez dodatkowych opłat dodamy Cook, Serve, Delicious! 3?! Oferta jest ważna do 18 sierpnia.

Cook, Serve, Delicious! 3?!

W Cook, Serve, Delicious! 3?! wcielimy się we właściciela food trucka, który po serii fatalnych wydarzeń musi ponownie stanąć na nogi. O ile oczywiście jest to możliwe w zrujnowanej przez konflikty Ameryce. Chcąc poczuć się jak dawniej i choć przez chwilę mieć namiastkę normalności, udajemy się na prestiżowy konkurs Iron Cook National Foodtruck Championships. W drodze do nowej stolicy USA prowadzimy swój mobilny biznes, bo jest to doskonały czas, aby zarobić pieniądze, udoskonalić swoje umiejętności oraz zmodernizować food trucka. Przecież na zawodach nie pokażemy hot-doga czy frytek. Po drodze jednak czeka nas wiele przeciwności, ponieważ w każdej chwili mogą nas np. zaatakować wynajęte przez konkurencję zbiry.

Zobacz również:

Zobacz także: Chcesz kupić Splatoon 3 przed premierą? Podpowiadamy, gdzie zrobisz to najtaniej


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: