Gra Cryostasis w pre-orderze z... piersiówką

Cenega, wyłączny partner 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech poinformowała, że od dziś w jej ofercie pre-order znajduje się tytuł Cryostasis wraz z unikatową piersiówką z logiem z gry. Polski wydawca tłumaczy ten oryginalny pomysł wprost: "Jej zawartość rozgrzeje Cię podczas niejednej polarnej eksploracji!"

Jest 1968 rok, koło podbiegunowe, Arktyka - lodołamacz o napędzie atomowym North Wind grzęźnie w masie lodu i skał niedaleko stacji badawczej "Pole 21". Prowadzący w niej eksperymenty radziecki meteorolog Alexander Nesterov dostaje zlecenie rozwikłania tajemnicy wypadku lodołamacza. W niewyjaśnionych okolicznościach meteorolog budzi się na lodołamaczu... w tym miejscu rozpoczyna się jego walka o przetrwanie.

Cryostasis: Arktyczny Sen to klimatyczna strzelanka z wysokim realizmem rozgrywki i interaktywnością otoczenia. Główny bohater, Alexander Nesterov, napotyka na swojej drodze całkowicie "odmienioną" załogę lodołamacza. Jego zadaniem jest uporanie się z przeciwnikami mając do dyspozycji tylko to, co znajdzie na drodze. Na szczęście możliwości jest dużo - od śrub, przez karabiny, aż po słynną "pepeszę" (pistolet maszynowy PPSz). Mimo to na pewno nie będzie łatwo - liczba naboi jest ograniczona, a przeraźliwy mróz powoduje, że bohater wciąż musi szukać bezpiecznego miejsca by choć trochę ogrzać swój organizm.

Cryostasis: Arktyczny Sen utrzymana jest w bardzo mroźnej, lodowej konwencji. Klimat tworzy również specyficzna muzyka i nieustający odgłos pracującego lodołamacza.

Poniżej gameplay z gry:

Cryostasis: Arktyczny Sen z piersiówką w pre-orderze można zamówić pod tym adresem.