Gra Deus Ex: The Fall nareszcie ląduje na Androidzie w dość wygórowanej cenie

Deus Ex: The Fall to gra mobilna, której fabuła i sposób rozgrywki nawiązuje do hitowego tytułu od Square Enix na komputery stacjonarne i konsole. Już w połowie zeszłego roku tytuł ten pojawił się w sklepie App Store, ale posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Google Android mogą cieszyć się grą dopiero dziś. Grą warto się zainteresować ponieważ zachwyca ona pod względem grafiki i grywalności, ale niestety nie należy do najtańszych.

Fabuła Deus Ex: The Fall od Square Enix nawiązuje do udanej gry na komputery PC i konsole poprzedniej generacji o nazwie Deus Ex: Human Revolution oraz będącej dla niej prequelem książki Deus Ex: Icarus Effect osadzonej w tym samym uniwersum. To tytuł z kategorii Action RPG, który nie jest konwersją Buntu Ludzkości, a zupełnie nową produkcją.

Gra Deus Ex: The Fall nareszcie ląduje na Androidzie w dość wygórowanej cenie

Twórcy Deus Ex: The Fall duży nacisk nakładają nie tylko na zjawiskową oprawę audiowizualną, ale również fabułę oraz rozwój postaci. Gracz wciela się w Bena Saxtona, agenta wyposażonego w specjalne wszczepy zwiększające jego możliwości bojowe. Sterowanie postacią odbywa się w trybie pierwszoosobowym. W czasie gry można odkrywać kolejne elementy skomplikowanej fabularnej układanki, skradać się, włamywać się do komputerów i brać udział w widowiskowych strzelaninach.

Zobacz również:

  • Android 12 specjalnie dla graczy. Globalny tryb Gaming Mode w drodze
  • AirPods i przełączenie pomiędzy urządzeniami - jak naprawić problem?

Deus Ex: The Fall w wersji na Androida można znaleźć od dzisiaj w sklepie Google Play. Niestety, tytuł nie jest tani a Square Enix życzy sobie za niego ponad 30 złotych. Nie ma też możliwości przetestowania gry przed zakupem.