Gra Sin City ukaże się w przyszłym roku

Wreszcie pojawiły się pierwsze sprawdzone informacje na temat nadchodzącej gry Sin City. Niestety wyjaśniają one tylko bardzo podstawowe kwestie.

Jeszcze do niedawna informacje o wydaniu gry Sin City traktowane były raczej z niedowierzaniem. Teraz jednak, kiedy pojawia się coraz więcej infromacji na ten temat, nabieramy przekonania, że gra jest naprawdę w trakcie tworzenia.

Gra Sin City ukaże się w przyszłym roku

Ekranizacja komiksu Franka Millera weszła do kin w 2005 roku, gra nadejdzie w 2009

Za jej realizację odpowiedzialna jest firma Red Mile Entertainment. Niestety studio nie chce zdradzić absolutnie żadnych szczegółów na temat Sin City. Nawet tak podstawowe kwestie jak gatunek do jakiego należeć będzie tytuł ani planowane platformy na jakie zostanie wydany są ciągle tajemnicą producenta.

W tej chwili wiadomo o trzech kwestiach. Po pierwsze produkcja jest tworzona na silniku Unreal Engine 3. Druga pewna kwestia dotyczy fabuły gry, którą tworzy Flin Dille (znany z The Chronicles of Riddick). Teraz natomiast doszła trzeci kwestia, związana z ukazaniem się tytułu na rynku. Znana jest już bowiem planowana premiera gry. Tytuł powinien się ukazać na początku 2009 roku.