Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Kolekcjonerskiej rozeszła się na pniu

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2015 roku. Nie mamy jednak dobrej wiadomości dla osób, które chciały nabyć edycję kolekcjonerską tego tytułu. CD Projekt RED rozpoczął przedsprzedaż tego tytułu w zeszłym tygodniu, a wszystkie egzemplarze gry w wydaniu obfitującym w najwięcej dodatków zostały już zarezerwowane.

Nowa gra polskiego studia CD Projekt RED trafi na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 dopiero na początku przyszłego roku, ale już teraz twórcy rozpoczęli zbieranie przedpremierowych zamówień. Oprócz wersji cyfrowej i pudełka z grą studio zaoferowało graczom również możliwość nabycia Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyposażonej w mnóstwo dodatków i gadżetów, z czego najlepiej prezentuje się figurka Geralta walczącego z Gryfem.

Niestety wszyscy fani serii gier osadzonych uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, którzy nie zdecydowali się od razu na zarezerwowanie swojej kopii na stronie CDP.pl, teraz muszą obejść się smakiem. Wystarczyły zaledwie 24 godziny, żeby gracze decydujący się na wersję dla komputerów PC i konsol PlayStation 4 zarezerwowali wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej. Wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Xbox One dostępne było nieco dłużej niż dobę, ale też już nie pozostała ani jedna wolna sztuka.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Kolekcjonerskiej rozeszła się na pniu

Na szczęście nie wszystko stracone. Niektóre z osób, które zarezerwowały dla siebie unikatowe wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, mogą jeszcze zrezygnować, ponieważ CDP.pl będzie wymagał w celu realizacji zamówienia wpłaty na trzy tygodnie przed premierą tytułu tworzonego przez CD Projekt RED. Otwarto listę rezerwową, na którą mogą zapisać się teraz wszyscy chętni liczący na to, że inne osoby zrezygnują ze swojego zamówienia.

źródło: cdp.pl