Gra na czwartek: Crash Bandicoot Retro

Crash Bandicoot to postać znana głównie posiadaczom konsol Playstation. Jednak za sprawą kolejnej gry dnia, Crash Bandicoot Retro, sympatyczny lisek zagości na ekranach monitorów podłączonych do waszych pecetów. Pobierz, uruchom i graj - bez konieczności instalacji na dysku twardym.

Crash Bandicoot Retro to tytuł, w którym po raz kolejny mamy okazję przejąć kontrolę nad słynnym lisem nazywanym Crash Bandicoot. Podobnie jak w innych tego typu produkcjach przedzieramy się przez kolejne poziomy i staramy się zbierać jak najwięcej bonusów rozlokowanych na placu gry. Oczywiście, jednocześnie staramy się unikać lub eliminować wszystkich napotkanych przeciwników. Ponadto, w Crash Bandicoot Retro bardzo ważnym jest zebranie jak największej ilości punktów.

Crash Bandicoot Retro charakteryzuje się przyzwoitą grafiką (gra uruchamia się jednak w niezwykle małej rozdzielczości). Dodatkowym atutem jest proste sterowanie, możliwość zapisywania stanu gry czy też fakt, iż produkcji tej nie trzeba instalować na dysku twardym.

Zapraszamy do pobrania Crash Bandicoot Retro.