Gra na czwartek: Maze XD

Labirynt to jeden z bardziej popularnych rodzajów gier logicznych. Maze XD jest zaś tytułem, który wymaga od gracza zręczności (sterujemy myszką) i dużej cierpliwości. Efekty naszych zmagań zostaną zaś szybko "wynagrodzone".

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Mega Pac Man

Block Man

Pirate Ship Dizzy

Zobacz wszystkie gry dnia!

Maze XD to bezpłatna gra zręcznościowa, w której gracze mają za zadanie przeprowadzić biało-zieloną kulkę do uśmiechniętej emotikonki znajdującej się na końcu labiryntu. Autorzy gry przygotowali jednak szereg utrudnień: skomplikowane korytarze oraz zasadę zgodnie z którą każdorazowe dotknięcie ściany wiąże się z koniecznością rozpoczęcia całej zabawy od początku. Do przejścia jest kilka poziomów. Na koniec zaś czeka niespodzianka, która na pewno postawi na nogi wielu zaspanych (i zasypanych) jeszcze graczy.

Maze XD stworzone zostało z wykorzystaniem prostych elementów graficznych, jednak tytuł ten nadrabia bardzo dobrą grywalnością. Ponadto, aplikacja ta nie musi być instalowana na dysku twardym i świetnie sprawdza się zarówno na nowych jak i starych, nieco słabszych, komputerach.

Zapraszamy do pobrania Maze XD.