Gra na czwartek: Shadow Ninja

Shadow Ninja to bezpłatna gra zręcznościowa - kolejna gra dnia będąca świetną rozrywką na zimny i pochmurny dzień. Kierujemy tu poczynaniami czarnego wojownika, który ma za zadanie przedrzeć się przez niezwykle niebezpieczny loch. Roi się tu od pułapek i dlatego właśnie niezbędna jest nasza pomoc.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Suspect}}

Zelda: The Wheel of Fate

Block Man

Zobacz wszystkie gry dnia!

Shadow Ninja jest bezpłatną i niewymagającą instalacji na dysku twardym grą zręcznościową. Trzeba przyznać, że twórca tej produkcji ustawił poziom trudności na stosunkowo wysokim poziomie: choć klawiszologia sama w sobie nie jest zbyt skomplikowana, to nauka optymalnej obsługi naszej postaci (np. odbijanie się od ścian) zajmie trochę czasu. W trakcie swoich wędrówek, będziemy musieli zmierzyć się z szeregiem niebezpieczeństw, pułapek oraz innych śmiercionośnych zagrożeń.

Shadow Ninja pod względem graficznym prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Ponadto, tytuł ten posiada klimatyczną muzykę oraz starannie dopracowane dźwięki. Atutem są także małe rozmiary oraz to, że produkcja ta nie wykorzystuje dużej ilości zasobów systemowych.

Zapraszamy do pobrania Shadow Ninja.