Gra na piątek: Galaga Reborn

Galaga Reborn to wciągająca gra, która jest przeróbką słynnego hitu znanego ze starych konsol jak NES czy SNES. Masz ochotę na darmową zręcznościówkę? Chcesz poczuć szybką akcję oraz poczuć nieco nostalgii? Galaga Reborn jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Shadow Ninja}}

Pacman Advance

Super Crate Box

Zobacz wszystkie gry dnia!

Galaga Reborn umożliwia nam przejęcie kontroli nad bojowym statkiem kosmicznym. Produkcja ta wzorowana jest na słynnym tytule znanym jeszcze z konsol Nintendo popularnych w latach dziewięćdziesiątych (NES czy SNES). Na każdym poziomie gracz ma za zadanie zniszczyć wszystkich kosmitów zagrażających naszej maszynie. Warto zwrócić także uwagę na pojawiające się od czasu do czasu bonusy, które warto zbierać (lepsze i bardziej skuteczne bronie).

Galaga Reborn oferuje nam dwa rodzaje działek (zwykłe strzały oraz śmiercionośną chmurę gazów). Plusem są także efekty specjalne (wybuchający przeciwnicy), muzyka typowa dla wielu tego typu produkcji oraz fakt, że aplikacji tej nie trzeba instalować na dysku twardym (uruchamia się ona bowiem po kliknięciu na pobrany plik EXE).

Zapraszamy do pobrania Galaga Reborn.