Gra na piątek: Heavy Metal Ninja Shootout

Heavy Metal Ninja Shootout to gra zręcznościowa, która dostarcza nam sporej dawki zabawy i adrenaliny, co z pewnością przyda się w zimny, piątkowy dzień. Twardy wojownik, dużo strzelania i mnóstwo krwi to chyba najlepsza charakterystyka najnowszej gry dnia.

Heavy Metal Ninja Shootout jest bezpłatną grą zręcznościową, w której wcielamy się w groźnego wojownika wyposażonego w potężny karabin maszynowy. Z jego pomocą eliminujemy wszystkich, pojawiających się na placu gry, przeciwników. Na każdym etapie rozgrywki uważać jednak musimy na przelatujące pociski - wystarczy bowiem tylko jedno trafienie, by pozbawić nas życia a tych mamy naprawdę niewiele.

Heavy Metal Ninja Shootout pod względem graficznym przypomina wczesne, konsolowe produkcje z lat dziewięćdziesiątych. Tytuł nadrabia jednak szybką i trzymającą w napięciu akcją. Co więcej, twórcy Heavy Metal Ninja Shootout oddali graczom możliwość wpisywania uzyskanych wyników na listę najlepszych. Dodatkowo, aplikacji tej nie trzeba instalować na dysku twardym.

Zapraszamy do pobrania Heavy Metal Ninja Shootout.