Gra na piątek: Mario Arena

Mario to towarzysz, który z pewnością przyda się na piątkowe popołudnie. Godziny w pracy czy szkole mogą dłużyć się niemiłosiernie i dlatego zachęcamy do pobrania kolejnej gry na piątek - Mario Arena to tytuł, który przyciągnie Was szybką akcją i emocjonującą rozgrywką.

Mario Arena to idealna gra gdy nudzisz się w biurze, szefa akurat nie ma w pracy lub lekcja informatyki ciągnie się w nieskończoność. Tytuł ten to gra zręcznościowa oparta na przygodach dwóch sympatycznych hydraulików z Brooklinu. Nie jest to platformówka, ale typowa gra do zabijania czasu.

Mario Arena, w odróżnieniu od np. Mario Forever, posiada tylko jedną planszę, na której spadają z nieba potwory. Jest ich naprawdę sporo, więc od sprawności palców i klawiatury zależy wszystko. Jeśli zatłuczesz goombasa z "wyskoku" dostaniesz specjalną premię. Podobnie punktowane są "multikill", czyli naskoczenie bohaterem jednocześnie na kilka potworów. Gra posiada tryb jedno- lub dwuosobowy. Opcje ograniczają się do włączenia muzyki oraz trybu pełnoekranowego. Grafika w Mario Arena przywołuje na myśl tytuły z lat '80, ale dla wytrawnych graczy będzie to raczej zaleta, aniżeli wada.

Zobacz również:

  • Najlepsze gry do wspólnej zabawy na Nintendo Switch

Plusem tego tytułu jest także to, że nie trzeba go instalować na dysku twardym - wystarczy jedynie uruchomić plik EXE.

Zapraszamy do pobrania gry Mario Arena.