Gra na piątek: RedSquare 0.7.0

RedSquare to gra, która pomoże zwalczyć nudę w pracy czy szkole. Produkcja ta jest oczywiście całkowicie darmowa i nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku twardym. Zapraszamy do jej pobrania i rozkoszowania się chwilą relaksu.

Gra na piątek: RedSquare 0.7.0
Dzisiejszą grą na piątek jest RedSquare - niezwykle wciągająca zręcznościówka, w której zadaniem gracza jest przejęcie kontroli nad czerwonym kwadratem. Naszą figurą musimy poruszać w taki sposób, by bezpiecznie przetransportować ją w wolne miejsce znajdujące się na placu gry. Oczywiście, po drodze nie wolno nam dotknąć żadnego niebieskiego elementu.

RedSquare jest niezwykle prosty w obsłudze (wszystkie czynności wykonujemy jedynie przy pomocy myszki). Co więcej, gra ta została wykonana w bardzo estetycznej, miłej dla oka oprawie graficznej.

Zobacz również:

  • Stranger Things - w oczekiwaniu na 4 sezon serialu Netflixa [Aktualizacja 27.07.2021]
  • Nintendo Switch - gdzie kupić. Najlepsze oferty

RedSquare rozpoczyna cykl publikacji, w których, od poniedziałku do piątku, publikować będziemy na serwisie IDG.pl nasze propozycje najciekawszych, darmowych gier jakie znajdują się w naszych zasobach. Wszystkie tytuły charakteryzować będzie bardzo dobra grywalność, małe rozmiary oraz to, że idealnie nadają się na przerwę w biurze czy nudną lekcję w szkole;-) Zatem, do dzieła!

Zapraszamy do pobrania RedSquare 0.7.0.