Gra na poniedziałek: Dragon and the Four Orbs

Platformówka Dragon and the Four Orbs to darmowa i wciągająca produkcja, którą proponujemy jako kolejną grę na poniedziałek. Niszczymy naszych przeciwników i przemierzamy świat gry w poszukiwaniu tajemniczych przedmiotów. W roli głównej oczywiście sympatyczne smoki.

Dragon and the Four Orbs to platformówka, w której gracze przejmują kontrolę nad smokiem. Naszym zadaniem jest przemierzanie kolejnych poziomów i likwidowanie wałęsających się tu i ówdzie przeciwników. Oczywiście uważać musimy także na liczne pułapki przygotowane dla przez twórców gry (np. przepaście). Ciekawą opcją w tym tytule jest możliwość zapisywania stanu gry. By to zrobić musimy zebrać, kontrolowaną przez nas postacią, specjalny element z napisem Save Game.

Dragon and the Four Orbs jest tytułem, którego nie trzeba instalować na dysku twardym. Atutem tego programu jest proste sterowanie (strzałki oraz spacja wymagane są do większości akcji) i niskie wymagania sprzętowe. Niestety, w Dragon and the Four Orbs grafika stoi na dość prostym poziomie, co jednak tylko w niewielkim stopniu wpływa na pogorszenie jakości rozgrywki.

Zapraszamy do pobrania gry Dragon and the Four Orbs.