Gra na poniedziałek: Run Armadillo

Run Armadillo jest zręcznościówką z pancernikiem w roli głównej. W kolejnej grze dnia liczy się przede wszystkim refleks. Naszym zadaniem jest bowiem sprawne unikanie przeciwników oraz zbieranie jak największej ilości pieniędzy.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Mega Pac Man

Tit Tit

Heavy Metal Ninja Shootout

Zobacz wszystkie gry dnia!

Run Armadillo to gra, w której przejmujemy kontrolę nad sympatycznym pancernikiem. Naszym zadaniem jest dobiec jak najdalej nie wpadając po drodze na wrogo nastawionych wojowników Ninja (spotkanie z nimi zakończy się natychmiastowym zgonem). W trakcie tej przebieżki musimy również zebrać jak największą ilość poniewierających się tu i ówdzie pieniędzy (zwiększamy tym samym nasz dorobek punktowy).

Run Armadillo jest programem typu portable i nie musi być instalowany na dysku twardym. Gra ta została stworzona z wykorzystaniem stosunkowo prostej grafiki i co za tym idzie, tytuł ten świetnie sprawdza się zarówno na słabszych jak i mocniejszych komputerach. Co więcej, Run Armadillo jest niezwykle prosty w obsłudze - sterujemy spacją albo strzałką w górę (nasz bohater biegnie automatycznie).

Zapraszamy do pobrania Run Armadillo.