Gra na poniedziałek: Through the Underground Over the Pond 1.0

Gra logiczna jest kolejnym tytułem wybranym na grę poniedziałku. Zadaniem gracza jest jak najszybsze dojście do wyjścia z labiryntu. W Through the Underground Over the Pond kontrolujemy sympatycznego zwierzaka, którego celem jest zebranie jak najwiekszej ilości diamentów.

Gra na poniedziałek: Through the Underground Over the Pond 1.0
Through the Underground Over the Pond to gra logiczna, w której przejmujemy kontrolę nad sympatycznym pieskiem i staramy się dotrzeć do wyjścia labiryntu. Plusem gry jest początkowo niski, stopniowo narastający poziom trudności (co z pewnością będzie atutem dla początkujących graczy). Ponadto, rozgrywce towarzyszy nieustannie bardzo dobra muzyka.

Atutem tej gry jest stosunkowo prosta obsługa. Co więcej, całość została zaprojektowana w taki sposób, by zagadki wciągały i jednocześnie były przystępne dla początkujących graczy. Na plus należy także zaliczyć nie najgorszą grafikę oraz dość dużą ilość poziomów. Wadą Through the Underground Over the Pond jest natomiast niewielka ilość błędów (np. czasem nasz bohater blokuje się na chwilę pomiędzy ścianami).

Through the Underground Over the Pond zaprojektowany został z myślą o fanach gier zręcznościowych. Tytuł ten nie wymaga instalacji na dysku twardym i nie zabiera dużej ilości zasobów systemowych.

Pobierz Through the Underground Over the Pond 1.0.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: