Gra na poniedziałek: Zelda Diablo

Zelda to gra, która towarzyszy graczom od 1986 roku, kiedy to The Legend of Zelda ukazała się w Japonii. Od tego czasu seria zdobyła wiele milionów fanów na całym świecie i stanowi jeden z bardziej rozpoznawalnych tytułów w świecie elektronicznej rozrywki. Z tego właśnie powodu prezentujemy Zelda Diablo - kolejną poniedziałkową grę dnia.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

The Fast Collection 2

Enemy Bros

Open Sonic

Zobacz wszystkie gry dnia!

Zelda Diablo jest ciekawą i wciągającą grą RPG, w której wcielamy się w legendarnego bohatera i po raz kolejny stajemy do walki ze złem. Oczywiście cały czas uzbrojeni jesteśmy w miecz, bomby oraz inne magiczne przedmioty. Ciekawostką jest fakt, iż w Zelda Diablo istnieje możliwość dodawania do posiadanego ekwipunku specjalnych kamieni modyfikujących właściwości poszczególnych przedmiotów.

Zelda Diablo została stworzona z wykorzystaniem typowej dla tej serii gier grafiki - prostej i jednocześnie przyjemnej dla oka. Również ścieżka dźwiękowa została tak zaprojektowana, by wiernie oddać klimat przygód znanych nam z gry Zelda. Co ważne, ogromnym atutem tej produkcji jest fabuła - ciekawe zadania sprawią, że nad Zelda Diablo z pewnością spędzimy wiele emocjonujących chwil.

Zobacz również:

  • The Legend of Zelda Skywar Sword HD zapowiedziane! Premiera już w tym roku

Zapraszamy do pobrania gry Zelda Diablo.