Gra na środę: Mega Pac Man

Pacman to bohater kultowych gier zręcznościowych, który po raz kolejny gości w cyklu Gra Dnia. Jeśli szukasz darmowego Pacmana lub jeśli masz ochotę na chwilę ciekawej i wciągającej rozrywki to pobierz zestaw Mega Pac Man.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Puzzled 2

Basketball and Soccer

Zelda Diablo

Zobacz wszystkie gry dnia!

Mega Pac Man to zestaw siedmiu ciekawych gier, w których główną rolę gra Pacman, żółty stworek zajadający się kulkami. Oczywiście, w każdym z tych tytułów naszym zadaniem będzie zjedzenie wszystkich kropek oraz unikanie duchów, które są w stanie bardzo szybko odebrać nam życie (ich wyeliminowanie możliwe jest dopiero po zjedzeniu specjalnych ciasteczek). Dodatkowo, w Mega Pac Man istotną sprawą są punkty - celem nadrzędnym gry jest bowiem osiągnięcie jak najlepszego wyniku.

Mega Pac Man oprócz trybu dla pojedynczego gracza, umożliwia także zabawę w dwie osoby. W trybie tym, przeciwnicy rywalizują ze sobą na jednym komputerze i w jednym momencie (podzielony ekran). Dodatkowymi atutami tej produkcji są niskie wymagania sprzętowe oraz to, że nie trzeba jej instalować na dysku twardym.

Zapraszamy do pobrania Mega Pac Man.