Gra na środę: Pirate Ship Dizzy

Dizzy to bohater wielu hitowych przygodówek. Nie inaczej jest również tym razem i po raz kolejny przyjdzie nam pokierować losami naszego herosa. Pirate Ship Dizzy to kolejna gra dnia, która spodoba się wielu fanom gier przygodowych.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Zelda The Wheel of Fate

Gangster Mario

Enemy Bros

Zobacz wszystkie gry dnia!

Pirate Ship Dizzy przenosi nas do magicznego świata słynnego bohatera znanego jeszcze z wielu starych, klasycznych, konsolowych hitów. Tym razem Dizzy ma za zadanie odszukać skarb znajdujący się na statku pirata. Niestety, wrogo nastawiona załoga znacznie utrudni mu to zadanie (każdorazowe spotkanie z przeciwnikiem zakończy się naszą śmiercią). Zbieramy więc wszystkie drogocenne przedmioty i rozwiązujemy piętrzące się przed nami problemy. Działać jednak musimy bardzo szybko - niecierpliwy pirat nie będzie bowiem czekać w nieskończoność.

Pirate Ship Dizzy nie musi być instalowane na dysku twardym. Co więcej, gra nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku. Niewątpliwym minusem tego tytułu jest grafika oraz ścieżka dźwiękowa (muzyka irytuje po dłuższej chwili). Produkcja ta zdecydowanie jednak nadrabia fabułą oraz prostą i wciągającą mechaniką rozgrywki.

Zapraszamy do pobrania Pirate Ship Dizzy.