Gra na środę: The Fast Collection 2

Platformówka z sympatycznymi owocami w roli głównej - oto kolejna gra na środę. W The Fast Collection 2 naszym celem jest tu zdobycie jak największej ilości punktów i zapisanie swojego wyniku na liście najlepszych.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Tit Tit

Bricks and Bugs

Super Crate Box

Zobacz wszystkie gry dnia!

The Fast Collection 2 jest sympatyczną platformówką, w której zadaniem gracza jest zbieranie monet oraz skrzyń ze skarbami. Co ciekawe, nie kontrolujemy tu zwykłej postaci, a różne owoce (banana, gruszkę, itp.). W trakcie rozgrywki uważać musimy na to, by nie spaść w przestrzeń pomiędzy platformami - zakończy się to bowiem natychmiastową śmiercią i koniecznością rozpoczęcia rozgrywki od początku.

The Fast Collection 2 pod względem graficznym prezentuje się całkiem nieźle, choć oprawa wizualna jest raczej prosta. Atutem jest lista najlepszych wyników, która mobilizuje do jak najszybszego i najdokładniejszego (konieczność zebrania wszystkich pojawiających się bonusów) przechodzenia poszczególnych poziomów. The Fast Collection 2 uruchamia się niezwykle szybko, nie trzeba jej bowiem instalować na dysku twardym.

Zapraszamy do pobrania The Fast Collection 2.