Gra na środę: The Infinity Engine

The Infinity Engine to bezpłatna przygodówka, której nie trzeba nawet instalować na dysku. Po prostu pobieramy ją i po chwili znajdujemy się już w kolorowej krainie dwóch sympatycznych stworzeń. Naszym zadaniem jest pomóc im przeżyć - a więc do dzieła!

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Open Sonic

Gangster Mario

Army Tanks 2 Gold Edition

Zobacz wszystkie gry dnia!

The Infinity Engine przenosi nas do kolorowego świata dwóch potworków, które z gazety dowiadują się, że mają zostać unicestwione. Chcąc żyć wybierają się w długą i niebezpieczną podróż, której celem ma być unicestwienie oprawców. Po drodze w The Infinity Engine, będziemy musieli poradzić sobie z wieloma logicznymi problemami i zagadkami oraz przezwyciężyć sporo zręcznościowych wyzwań.

The Infinity Engine charakteryzuje się dość trudnym sterowaniem. Klawiszologia nie jest jednak skomplikowana, a największe kłopoty sprawi graczom trafienie z konkretny, zaplanowany punkt (nasz stworek straszliwie się ślizga). Plusem tego tytułu są natomiast małe rozmiary oraz niskie wymagania sprzętowe. Warto także dodać, że gry tej nie trzeba instalować na dysku twardym.

Zobacz również:

  • Epic Games Store rozdaje aż 5 gier za darmo!

Zapraszamy do pobrania The Infinity Engine.