Gra na wtorek: Crazy Survival

Crazy Survival to kolejna gra zręcznościowa, w której szybka akcja oraz możliwość nieustannego poprawiania swoich rekordów sprawia, że zabawa wciąga na długi czas. Do tego dochodzą jeszcze małe rozmiary, możliwość uruchomienia bez instalacji oraz przyzwoita grafika jaką może się poszczycić wtorkowa gra dnia.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Run Armadillo

Super Mario Kameks Revenge

Block Man

Zobacz wszystkie gry dnia!

Crazy Survival jest grą zręcznościową, w której zadaniem gracza jest jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu. Przejmujemy kontrolę nad statkiem kosmicznym i staramy się unikać wrogich statków oraz ich pocisków. Oczywiście samemu również wyposażeni jesteśmy w broń i eliminowanie oponentów jest zdecydowanie wskazane (mniejsza ilość przeciwników, to automatycznie mniejsza szansa na otrzymanie przypadkowego postrzału). Warto zwrócić uwagę na fakt, iż czym dłużej przetrwamy, tym większą ilość punktów otrzymamy na koniec (najlepsi gracze mogą się wpisać na listę rekordowych wyników).

Crazy Survival nie wymaga instalacji na dysku twardym. Ponadto, tytuł ten prezentuje się dość przyzwoicie pod względem graficznym. Plusem jest również proste i intuicyjne sterowanie (poruszamy się strzałkami, a spacją strzelamy).

Zapraszamy do pobrania Crazy Survival.