Gra na wtorek: Pixelnaut

Szybka, emocjonująca, wciągająca i darmowa gra zręcznościowa jest tym, co proponujemy po nieco przedłużonym weekendzie. Pixelnaut polega na możliwie jak najdłuższym utrzymywaniu się przy życiu i unikaniu dość raptownie pojawiających się przeszkód. Nasze trudy zostaną nagrodzone odpowiednio dużą liczbą punktów i... wysokim miejscem na liście najlepszych wyników.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Mario Arena

Super Crate Box

RCR The Game

Zobacz wszystkie gry dnia!

Pixelnaut jest grą zręcznościową, w której kierujemy małym, sympatycznym astronautą wyposażonym w plecak odrzutowy. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszki, zostajemy wyrzuceni w kosmos i naszym zadaniem jest jak najdłuższe unikanie pojawiających się tu i ówdzie przeszkód. W grze czy dłużej utrzymamy się przy życiu, tym więcej otrzymamy punktów i wpiszemy się na wyższym miejscu listy najlepszych wyników.

Atutem Pixelnaut są niskie wymagania systemowe oraz fakt, iż gry tej nie trzeba instalować na dysku. Do tego dochodzi jeszcze proste sterowanie (używamy tylko myszki) oraz bardzo dobra muzyka, która ułatwi nam skupienie się na locie w kosmos. Przeszkadzać może tylko dość prosta grafika, jednak dobra i szybka akcja w całości niweluje tę niedogodność.

Zapraszamy do pobrania Pixelnaut.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10